Välkommen till nya Plastikoperationsforum
Hotvirus profilbild

Hotvirus

Kvinna ·

02 apr, 2015

*Bild* Första duschen och första glimten av helheten!

Bröstförstoring

Tänk att en dusch kan vara så underbart befriande. Har inte vågat kika så värst mycket på hur det ser ut efteråt för jag vill låta kroppen vara ifred och läka. Men idag när jag äntligen fick duscha så har jag kollat igenom ordentligt. 😀 Inne på tredje dagen efter min body jet. Tycker det ser riktigt bra ut. Nästan inga blåmärken alls. 👍 Hade förväntat mig mycket mer. Är svullen och öm men inte mer än att jag klarar av det. Det jobbigaste är nog gördeln just nu. Än så länge är jag mer än nöjd. Ska bli spännande att höra vad som sägs på återbesöket nästa vecka. 

Sortera efter

issie11111 profilbild

issie11111

Kvinna ·

02 apr, 2015

Så sur för jag inte kan se några bilder :/ .. man blir ju sååå nyfiken på folks resultat 👍

0 Gilla

Hotvirus profilbild

Hotvirus

Kvinna ·

02 apr, 2015

Det var ju lite tråkigt. Men du borde inte ha så långt kvar till silver. Är riktigt roligt att kunna se folks resultat. 😀

0 Gilla

Veroniqq profilbild

Veroniqq

Kvinna ·

02 apr, 2015

Grattis, det ser riktigt fint ut! Skönt att allt gick bra.

0 Gilla

Hotvirus profilbild

Hotvirus

Kvinna ·

02 apr, 2015

Tack så mycket. Allting har hitills gått väldigt bra så det är nästan så man väntar på ett bakslag.  Brösten har börjat klia en del idag. Kände du av nåt sånt Veroniqq? Är nog en del av läkningen. 

0 Gilla

Veroniqq profilbild

Veroniqq

Kvinna ·

03 apr, 2015

Det kliade och stacks en del i brösten första tiden. Jag fick hemska blåmärken både på brösten och tagställena. Det värsta var smärta/nervpåfrestande efter Body Jet som satt i länge. Kompressionsgördeln blev jag riktigt trött på också. Så skönt när den kunde läggas bort. Men om en vecka är det dags igen för omgång två med påfyllning!

0 Gilla

Visar 1 till 5 av total 9 objekt

Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem