Välkommen till nya Plastikoperationsforum
Elin.F profilbild

Elin.F

Kvinna ·

05 okt, 2019

Vi som opereras i Oktober

Bröstförstoring

Finns det kanske några fler än jag som ska opereras nu i oktober? Har isch en vecka kvar till min och det skulle vara kul att kunna följas åt och och ge varandra tips både före och efter våra operationer :) Är ni nervösa och hur har ni förberett er inför era operationer?

Sortera efter

Mej profilbild

Mej

Kvinna ·

05 okt, 2019

Hej jag ska opereras 29/10. Superspännande!

0 Gilla

LadyFrost99 profilbild

LadyFrost99

Kvinna ·

05 okt, 2019

Jag opererade mig i torsdags 3/10 Har inte vågat tittat på brösten än, de är ganska svullna. Jag förberedde mig med att läsa mycket i detta forumet, inhandlade probiotika, C-vitamin och hämtade ut mina läkemedel i god tid innan op.

0 Gilla

Nilah profilbild

Nilah

Kvinna ·

05 okt, 2019

Jag opereras den 30 oktober på Nordiska. Riktigt nervös faktiskt. Men har väntat på det här i så många år nu! Så har samtidigt lite svårt att tro det är sant. Jag har slutat med en del kosttillskott och började med extra zink och c-vitamin. Smörjer med bio-oil också.. men vet inte om det kommer göra någon skillnad. Annars försöker jag förbereda mig mentalt.. det går så där ?

0 Gilla

Holliee profilbild

Holliee

Kvinna ·

05 okt, 2019

Ska operera mig om fem dagar 10/10 börjar bli rättså nervös men samtidigt spänd och förväntansfull! Ska lägga 210 cc framför muskeln. Kan inte fatta att nu äntligen händer det liksom!

0 Gilla

snowwhite profilbild

snowwhite

Kvinna ·

05 okt, 2019

jag opereras den 31 på nordiska och just nu är jag bara exalterad! hade min konsultation idag så allt känns super, jag velar väl som många andra mellan två storlekar men det löser sig nog. jag har också laddat med zink, magnesium och probiotika☺️

0 Gilla

Visar 1 till 5 av total 61 objekt

Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem