Välkommen till nya Plastikoperationsforum

paulina_87
Kvinna ·
04 jan, 2023
Vad vet ni om kirurg Anna von Platen?
BröstförstoringHej! Jag har varit på fyra konsultationer, hos Patrik Höijer (Nordiska kliniken), Charles Randquist (Viktoria kliniken), Paolo Montemurro (akademiska kliniken) och hos Anna von Platen (Estetiska institutet). Anna var väldigt profesionel, lyhörd och noggrann - det lutar nu åt att jag ska operera mig hos henne. MEN jag har inte hört särskilt mycket om henne och jag har inte heller sett hennes arbete. Vad har ni för erfarenheter? Tack för svar!
Sortera efter

Jema
Kvinna ·
05 jan, 2023
Har du kollat Estetiska på Instagram? Där finns några bilder från hennes arbete. Är nöjd med kliniken som helhet o har själv opererat mig där, men ej brösten.
0 Gilla

paulina_87
Kvinna ·
05 jan, 2023
Ja, men det finns bara två före- efterbilder på bröstförstoring som Anna gjort. Vad roligt att du är nöjd med kliniken. Jag fick också ett väldigt bra intryck. :)
0 Gilla

Jema
Kvinna ·
06 jan, 2023
Hoppas du får fler svar från några som har erfarenhet av henne :-)
0 Gilla

Jo_SWE
Kvinna ·
08 mar, 2023
Jema, jag är intresserad av undre ögonlocksplastik och har kikat på Estetiska (och även kirurger utomlands som specialiserar inom just ögonkirurgi), är du nöjd med ditt resultat och vilken kirurg om du vill dela med dig?
0 Gilla

Qwerty2
Kvinna ·
08 mar, 2023
Hej!
Blev så nyfiken på hur det gick för dig? Fick du någon mer info och bokade du operation hos Anna?
Jag var också på konsultation hos henne och fick ett väldigt bra intryck av henne. Men hade liksom du svårt att hitta info om henne.
Jag bokade sedan min operation på Nordiska, det är dags på fredag!
0 Gilla