Välkommen till nya Plastikoperationsforum
Vegal profilbild

Vegal

Kvinna ·

04 dec, 2012

Nya Bellakliniken (fd. citadellkliniken.se)?

Bröstförstoring

Hejsan! Jag undrar om det är någon här som har gjort sin konsultation och operation hos Johan Nordquist sedan de bytte namn till Bellakliniken? Har ni märk av några stora förändringar? Undrar även om det stämmer att Johan och Bellakliniken numera utför operationerna i Helsingborg eller om de fortfarande görs i Landskrona? Tacksam för svar! :-)

Sortera efter

Marina profilbild

Marina

Kvinna ·

10 dec, 2012

melin profilbild

melin

Kvinna ·

10 dec, 2012

Någon som vet ifall han fortsätter med samma teknik med tortyren och allt det där? vad jag har förstått använde sig båda av det? eller har jag fel? :o

0 Gilla

admin profilbild

admin

Man ·

16 dec, 2012

Bellakliniken berättar om sina nya OP-lokaler först till POF's medlemmar.
 
Se denna tråd för mer information: Bellaklinikens nya op-lokaler
 
Med risk för att detta ses som reklam eller liknande vill jag klargöra följande.
Eftersom detta är av allmänintresse för många av POF's medlemmar publicerar vi pressreleaser och information från kliniker, vilket är en stor skillnad mot ren annonserad reklam där man uppmanas att köpa en viss tjänst. Vi kommer senare kanske ha en egen avdelning för "Nytt ifrån kliniker". Pressreleaser och information från andra kliniker mottages tacksamt för publicering på POF. Skicka på email enligt adress längst ned på sidan. Hade klinikerna en rss-feed, hade vi med glädje publicerat den fast det har vi konstigt nog inte sett än. RSS-feeds från bloggar likaså, men även det lyser med sin frånvaro. Upplys oss gärna om rss-feeds från kliniker eller bloggar finns, då kan vi automatiskt publicera dessa, på lämligt ställe på POF. 
 
Mvh
Admin

0 Gilla

Visar 1 till 3 av total 3 objekt

Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem