
nyfikentjej
Kvinna ·
30 jan, 2015
Janni Deler - storlek på implantat?
BröstförstoringHej på er! Vad tror ni bloggaren Janni Deler har för cc respektive form sina bröstimplantat? Jag ska operera mig hos Paolo Montemurro på AK i mars och tycker att hon har uppnått ett så himla naturligt, fint och diskret resultat så det vore intressant att få ett hum om hur mycket hon kan tänkas ha lagt in. :) Kram och tack på förhand!
Sortera efter

nyfikentjej
Kvinna ·
30 jan, 2015
ta med en bild till kirurgen där man ser ganska bra hur stora dom är:) vet iaf att hon gjorde dom på akademikliniken :)
Har också sett att hon gjort de på AK. Gissar på att de kanske kan ligga på 225-255 cc? Men så svårt att veta såklart. Får kanske göra som du föreslår och boka ett återbesök och ta med mig bild till kirurgen helt enkelt :)
0 Gilla

Alterego
Kvinna ·
30 jan, 2015
0 Gilla

nyfikentjej
Kvinna ·
31 jan, 2015
Ja visst är de fantastiskt fina? Skulle aldrig tro att hon opererat sig om inte hon själv hade uppgett det. Vilket är precis det som jaf själv strävar efter :) Så himla nyfiken på vad hon kan ha lagt in!
0 Gilla

nyfikentjej
Kvinna ·
05 feb, 2015
Ingen som har någon gissning? 225cc eller 255cc? Eller ännu mindre/större? Vad tror ni? :)
0 Gilla

Anonym användare
05 feb, 2015
0 Gilla