Välkommen till nya Plastikoperationsforum
glas profilbild

glas

Kvinna ·

22 apr, 2020

Ansikts profil! Haka, Hals, käklinje?

Övrigt - ansikte

Hej! Ja hoppas ni kan se min bild som en signatur bild annars gå gärna in på min profil för jag behöver hjälp! Jag har varit trött på min profil i många år men nu gnager det verkligen upp mig inifrån så ja måste göra någonting! Men vad ska jag nu göra? Jag vill ha en tydlig käklinje helt enkelt! Ska jag då skaffa ett hakinplantat och fettsugning kinder och hals eller vart ska jag börja? Tacksam för all hjälp och förslag :)

Sortera efter

Nady4 profilbild

Nady4

Kvinna ·

22 apr, 2020

Vill också! Har som du. Funderar på börja med fettsugning, ska gå på konsultation snart.

0 Gilla

glas profilbild

glas

Kvinna ·

22 apr, 2020

Orkar inte med det längre! Jag bor i Norge men tror att det ligger på samma pris i Sverige och Norge, jag vill gå på massa konsultationer så jag verkligen får de resultatet jag är ute efter! Men närmsta största stad är 3 timmar bort ? bor verkligen mitt ute i ingenstans! Tror du det räcker med bara fettsugning då?

0 Gilla

leiakalint profilbild

leiakalint

Kvinna ·

23 apr, 2020

Buccal fat pad removal kan man göra, vet att en klinik i Stockholmgör men....Fettsugning haka och käklinje (ca 25.00 kr) samt fillers i hakan borde räcka.

0 Gilla

glas profilbild

glas

Kvinna ·

25 apr, 2020

Tack! Ska kolla detta! ?

0 Gilla

Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem