#1
2011, February 14 - 11:45
BRÖST BRÖST BRÖST!!!
Det enda som cirkulerar i min hjärna är bröst, bröst och åter bröst! Förut har jag längtat som en tok efter den kommande dagen. Men nu börjar jag bli nervös inför hur resultatet kommer bli. Har sett så många som har fått icke fina resultat. Hoppas verkligen mina kommer bli bra.. som jag har längtat efter denna dag! Nu är det 1 vecka och 6 dagar kvar. Men dagarna känns som en evighet. Värre än att vänta på att förlossningen ska starta ju! :)
Hur känner ni andra som snart ska opereras? Är ni nervösa för resultatet?
Annons
Annons
Annons
du är snart där gumman det kommer bli kanon
lycko kramar
Ja A,du blir ju iaf inte själv.. Jag kommer finnas där hos dig å förhoppningsvis i samma rum oxå.
Annars kommer jag å kikar in hos er hehe.. Kan lätt bli rastlös om jag ligger själv.. <3
Men se till så du får delvis bakom å inte helt bakom.. Ske visa bilder på skillnaden av dom som gjort helt bakom å delvis den e stooort i utseendemessigt!!
Men nu jävlar närmar det sig iaf... Jag e nog som du just nu,det ända man har i huvudet e BRÖST!! =)
pussis
lillajag: Tack så mycket!! Har eller ska du opa dig snart?
Killay: ja men det blir delvis bakom. men så var ju frågan vilken mjukhet man ska ha på dom då.. usch, ringer ist!
jag op mig den 8 så mina nya vänner är snart en vecka det går så fort jag la i 350 mp jag hade ingenting innan så nu är det lycka att ha bröst hihi kram